Genital Bölge Estetiği

Kimler Genital Bölge Estetiği Yaptırabilir?

Hanımlar için yapılan genital bölge estetiği uygulamaları doğumdan sonra ve yaşlanmaya bağlı nedenlerle ortaya çıkan çeşitli sarkmaların ve estetik dışı görüntülerin düzelmesi ilkesine dayanmaktadır. Sağlık kontrollerinden sonra herkese uygulanabilir bir özelliktedir.

 Genital Bölge Estetiği Türleri

Labioplasti genital bölge estetiği alanında en sık uygulanan operasyonların başında gelmektedir. Hem iç dudakları hem de dış dudakları kapsayan çok yönlü bir uygulama şeklidir. Dış dudaklar çok daha inceltilerek estetik bir görünüme kavuşturulmaktadır. Aynı zamanda o bölge yüzeyinde bulunan diğer kısımlar itinalı bir şekilde yukarı çıkarılır. Aynı işlemler iç dudak kapsamında da ele alınıp tatbik edilmektedir.

 Genital Bölge Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadınlarda uygulanmakta olan genital bölge estetiği akabinde dikkat ve özen gösterilmesi gereken belli başlı şartlar yer almaktadır. Bunların başında buz tedavisi adı verilen ve herkesin uygulamalar sonrası kendi evinde ve kendi imkanlarında yapabileceği uygulamalardır. Buzun doğrudan değil iç çamaşırının üstünden usulca ve fazla bastırılmadan uygulanması gerekmektedir. Her vajina estetiği sonrası kanama riski az ya da çok ama mutlak surette bulunmaktadır. Bu riski otomatikman en aza indirgemek için buz tedavisi uzman hekimler tarafından tavsiye edilmektedir.

Aynı zamanda belli başlı bölgelerdeki şişliğin kötü görüntüsünden kurtulmak için de iki gün boyunca buz uygulaması yapılabilir. Sıklıkla sorulan soruların bir diğeri ise cinsel ilişki süresinin ne kadar olup olmadığı yönündedir. İlk 2 hafta kesin olmak suretiyle karşı tarafla cinsel ilişkiye girmek tehlike ve sakıncalı bulunmaktadır. Ancak üçüncü haftanın sonunda iyileşme belirtileri kendisini tam olarak gösterdikten sonra cinsel ilişki sağlık açısından herhangi bir sakınca doğurmamaktadır. Tuvalet temizliği de son derece önemli ve kritik bir öneme sahiptir.

Zach Allen Womens Jersey 
ArabicEnglishGermanTurkish