Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Alın Germe & Kaş Kaldırma

Yılların yer çekimi ile mücadelesi ve mimik kaslarımızın sürekli hareket halinde olması yüz bölümümüzde alın ve kaş çevresinde bir takım deformasyonlara yol açmaktadır. Alın çevremizde çizgiler derinleşir, kaşlarımız aşağı yönlü eğilime girer ve göz kapakları fazla deriden dolayı katlanır. Göz çevremizde kaz ayağı tabir edilen çizgiler ortaya çıkar. Bu görünüm yorgun ve de yaşlı bir ifadenin oluşmasını meydana getirir. Problemin ortadan kaldırılması için sarkmış alın derisi ve kaşların gerilerek daha düz, kırışıksız ve net bir sima meydana getirmek çok kolaydır.

Bu çerçevede cerrahi operasyon ve medikal tedavi yöntemleri hastalara önerilmektedir. Daha kalıcı çözüm olarak cerrahi operasyon önerilse de kimi zaman hastaların operasyon korkularının olması sebebiyle dolgu & botoks uygulamaları yapılmaktadır.

Cerrahi işlemler kişiden kişiye göre değişmektedir. Yapılacak uygulamada deri yapısı, doku bağlarının durumları, yağ yapısı gibi etkenler germe işleminin nasıl yapılacağına karar vermemize yarar. Uygulanacak operasyonun kişide nasıl bir görünüm meydana getireceği yine 3D simülasyon cihazıyla görmek mümkündür. Bu sebeple kişi operasyon olmadan sonraki haline görüp herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamaktadır.

Alın Germe & Kaş Kaldırma Fiyatları

Alın Germe & Kaş Kaldırma fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.