Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Bacak Liposuction

Bölgesel yağlanmalar her kişinin şikayet ettiği ve bir şekilde gidermeye çalıştığı problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Yağlanmanın fazlalığına göre vücut şekli bozulabilmektedir. Bu başlık altında incelediğimiz bölgesel yağlanma bacak olacaktır.

Bacak bir önceki başlığımızda belirttiğimiz gibi vücut yapısının estetik durması için bütünleyici bir uzvu olarak karşımıza çıkmıştı.

Burada istenilen görüntü her zaman için dinamik bir görünümdür. Düz hatlı ve sıkı bir görünümiçin de yağlanmanın görülmemesi gerekmektedir.

Genellikle iç bacak, diz üstündeki fazlalıklar bu dinamik hattı bozabilmektedir.

Bunun yanında geleneksel olan basen kısımları da sıklıkla şikayet unsuru olarak karşımıza son zamanlarda çıkmaktadır.

Genel anestezi altında fazla bulunan ya da dinamik yapıyı bozacak fazla yağlanmaları liposuctionyöntemi ile almak mümkündür. Yağlanmanın fazlalığı ve bölge sayısına göre işlem süresi değişiklik gösterse de genellikle 2 saat süren bir cerrahi işlemdir.

Hasta 1 gece hastanede yatmaktadır. Minimum 2 hafta maksimum 4 hafta giyilmesi gereken özel bir korse bulunmaktadır. Bu korse operasyon sonrası dinamik hattı sağlayıcı yan etkendir.

Operasyon sonrası günlük yaşantıya hasta 3. Gün sonu dönebilmektedir. Yalnız unutulmamalıdır ki bu bir cerrahi işlem olduğu için vücudun ödemlerini atması 6 ayı bulabilmektedir.

Bacak Liposuction Fiyatları

Bacak Liposuction fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.