Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Dudak Estetiği içerisinde dudak büyütme ve dudak dolgunlaştırma, dudak kontur belirginleştirme, dudak kaldırma ve dudakların çevresindeki çizgileri yok etme işlemlerini sayabiliriz.

Dudak kalınlaştırma ve dolgunlaştırma uygulaması çeşitli yoğunluktaki HYALURAN dolgularla, vücuttan alınan yağ ile doldurularak veya PERMALİP silikon implantlar ile yapılabilir.

HYALURAN dolgular oldukça güvenilirdir. Hızlı ve pratik uygulanır. Dudaklar lokal anestezi ile uyuşturularak yapılır. Genellikle 1 ml dolgu alt ve üst dudaklar için yeterli, tatlı bir dolgunluk sağlar. 1-2 gün hafif derecede şişlik olabilir. Ürünlerin özelliklerine göre kalıcılıkları değişkendir. İstenmediği durumlarda eritici ilacı ile kolayca yok edilebilir.

İnce yapıda HYALURAN dolgular ile dudak konturleri ve filtrum bölümü belirginleştirilerek daha çekici ve çarpıcı dudaklar elde edilebilir.

PERMALİP silikon implant uygulaması ile kalıcı dudak büyümesi sağlanır. İstenmediği zaman kolaylıkla implant çıkartılabilir. Uygulama basittir. Dudaklar lokal anestezi ile uyuşturulur. Uygun implantlar alt ve üst dudaklar açılan deliklerden dudak içlerine yerleştirilir. 3-4 gün kadar şişlik olabilir.

Üst dudak ile damak arasındaki bağ bazen kısadır ve üst dudağın içe kıvrilarak ince görünmessine sebep olabilir. Bazen sadece bu bağ gevşetilerek üst dudakta serbestlenme ve dışa dönme sağlanarak daha iyi görünmesi sağlanabilir. Bu işleme FRENULOPLASTY denilir. Lokal anestezi ile basitçe yapılabilir. Beraberinde hyaluran dolgular da uygulanabilir.

LİP LİFT uygulaması ise burun tabanından doku çıkartılarak burun dudak arası mesafesi uzun hastalarda bu mesafenin kısaltılması ve üst dudağın yukarı kaldırılması işlemidir. Lokal anestezi ile basitçe yapılabilir. İz burun tabanında yerleşir. Genellikle iyi iyileşir ve iz yeri gizlidir.

Dudakların kendisi hariç çevresinin de düzenlenmesi dudakların daha iyi görünmesinde etkilidir. Bunun için nazolabial olukların, Marionette çizgilerinin, dudak köşelerinin Hyaluran dolgular ile tazelenmesi ve derin çukurların giderilmesi gerekir. Özellikle ağız köşelerini kaldıran dolgu uygulamaları çok etkilidir. Ayrıca sigara çizgileri denilen dikine çizgiler de BOTOX uygulaması ve çok ince dolgular ile kolaylıkla giderilebilir.

Dudak Estetiği Fiyatları

Dudak Estetiği fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.