Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Gıdı Liposuction

Vücudumuzda özellikle yüz bölgesi zamanla derideki elastikiyetin kaybolması ve deri altındaki kasın gevşemesiyle yağ torbalanmasını karşımıza çıkarmaktadır. Bu torbalanma sarmaya sebep olarak yüzde gıdık ya da gerdan bölgemizdeki sorunları ortaya çıkartmaktadır. Gıdık görünümünün düzeltilmesinde liposuction ameliyatı önerilmektedir. Gıdı Liposuction sayesinde fazla yağ alınmaktadır. Eğer sarkık deri görünümü de var ise liposuction ile beraber kombine yaptığımız yüz germe operasyonu uygulanmaktadır.

Gıdı liposuction genel veya lokal anestezi altında uygulanabilen bir operasyondur. Ameliyathane ortamında gerçekleştirilen bu operasyon, ağrı ve sancı bakımından hastaya sorun çıkarmamaktadır. Çoğu zaman hastane yatışı olmamakta, operasyondan 4 saat sonra hasta evine gidebilmektedir. Hastalarımız bu operasyon sonrası 2 gün sonra günlük yaşantısına dönebilmektedir.

Gıdı Liposuction Fiyatları

Gıdı Liposuction fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.