Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Göğüs (Meme) Küçültme

Meme dokusunun normalden büyük olduğu durumlarda meme küçültme ameliyatı (göğüs küçültme estetiği) yapılması uygun olur.

Memelerin büyüklüğüne göre ameliyat planı ve kesi yerleri değişebilir. Çoğunlukla son iz ters T şeklinde kalır. Ancak iyileşme çok iyidir. Yaklaşık 2 yıl sonra neredeyse izler tamamen kaybolur.

Göğüs küçültme yapılırken meme yağ dokusu ve meme süt bezlerinden de çıkartım yapılır. Süt verme ve emzirme işlevlerini etkileyebilir.

Büyük memeler sıklıkla boyun ve sırt ağrıları ile beraberdir. Bunu yanında kıyafet seçimi ve psikolojik zorlukları da vardır. Ayrıca kişiyi olduğundan daha kilolu gösterir.

Göğüs küçültme ameliyatından sonra tüm bu olumsuzluklar düzelir. Kişi fiziksel ve psikolojik olarak çok daha iyi hisseder.

Göğüs küçültme ameliyatı ve sonrası korkulanın aksine çok rahattır. Belirgin ağrı yoktur. Sadece dikiş yerlerinde sızı şeklinde hafif acıma vardır. Basit ağrı kesiciler ile iyi tolere edilir.

Ameliyat sonrası 3 gün istirahat çoğu zaman yeterlidir. 3 gün sonra banyo yapılabilir. 3 hafta kadar koruyucu sutyen giyilmesi önerilir. Dikişler eriyen dikişlerdir ve dikiş alma yoktur.

Göğüs (Meme) Küçültme Fiyatları

Göğüs (Meme) Küçültme fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.