Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplast)

Göz çevresi tanımı içine belki kısmen alın, kaşlar ve yanaklar da girebilir. Bu bölgelere ait uygulamalar ilgili bölümlerde anlatılmıştır. Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplast) kapsamında üst ve alt göz kapaklarına yapılan estetik uygulamalardan bahsedeceğiz.

Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplasti): Birçok sebebe bağlı olarak göz kapaklarında sarkmalarbalonlaşmalar, yorgun görüntüsü veren çizgiler oluşabilmektedir.

Blefaroplati göz kapaklarının fazlalıklarının (deri ve torbalanma yapan yağ) cerrahi olarak alınmasıdır. Göz çevresine tazelik, gençlik ve dinamiklik sağlamak için yapılan cerrahi işlemlerdir.

Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplast) operasyonları tek tek her bir göz kapağı için yapılmakla beraber tüm göz kapaklarına da (alt & üst) yapılmaktadır.

Üst Göz Kapağı Estetiği / üst blefaroplasti operasyonları genellikle lokal olarak (uyutulmadan) yapılır. Kişi merkezimizde yaptırdığı işlem sonrası yarım saat veya bir saat dinlendirildikten sonra eve gidebilmektedir.

Alt göz kapağı estetiği / alt blefaroplasti ameliyatı genellikle narkoz ile veya sakinleştiriciler ile yapılması tercih edilir. Beraberinde her türlü göz altı torbalanma varlığı da düzeltilir. Hatta sıklıkla orta yüz germe veya askılama işlemleri ile beraber uygulanır. Tabii ki ek işlemler varlığında narkoz (genel anestezi) eşliğinde yapılması gerekmektedir.

Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplast) Fiyatları

Göz Çevresi Estetiği (Blefaroplast) fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.