Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Karın Liposuction

Karın bölgemizdeki fazla yağlanma birçok sebepten ötürü meydana gelmekte; yapılan egzersiz ve diyetlere rağmen geçmemekte ise basit bir yöntem olan karın bölgesine liposuction operasyonu tercih edilmelidir.

İnsanların anatomik yapısı itibariyle en çok yağlanma yaşadığı yer olarak bilinen karın ve bel bölgesidir.

Genel anestezi altında ve ameliyathane koşulunda yapılan bir cerrahi işlemdir. Burada liposuction kanülleriyle yağ hücreleri patlatılarak vücut dışarısına alınmaktadır. Kanül çapı 3 mm’e geçmemek kaydıyla birçok tipleri vardır. Açtığı delik çapı da bu sebeple 3 mm’yi geçmemektedir. Bu sebeple çoğu zaman eriyen iplerle dikiş atılmaktadır. İz durumu ise 1 ay sonra kendiliğinden geçtiği gözlemlenmiştir.

Bu operasyonlarda 1 gece hastane yatışı önerilmektedir. Taburcu olduktan sonra 1 aylık korse giyilmesi karnın daha iyi şekil almasını ve fazla ödemi engelleyecektir.

Operasyondan 1 ay sonra rahatlıkla spor aktiviteleri yapılabileceği gibi yüzme de yapılabilmektedir. Operasyondan 3 gün sonra günlük yaşantınıza rahatlıkla dönebilmektesiniz.
Karından alınacak yağlar çoğunlukla başka bölgelere enjekte edilebilmektedir. Özellikle Popo ve Meme bölgesindeki hacmi arttırmak, yanak ve dudak bölgesini doldurmak için yağ enjeksiyonu tercih edilmektedir. Kişinin kendi yağı olması sebebiyle herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Karın Liposuction Fiyatları

Karın Liposuction fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.