Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Kol Liposuction (Brachioplasty)

Kol Liposuction operasyonları da sık uygulanan estetik operasyonlardandır.  Çoğunlukla diğer bölgelerin estetik operasyonları ile kombine olarak yapılır.

Kol  diye tanımladığımız bölge dirsek ile omuz arasında kalan vücut bölümüdür. Kolların kalın olması gerçekten de kadın vücudunun olduğundan daha kaba ve erkeksi görünmesine neden olur. Özellikle diğer vücut bölümlerinin inceltilmesinden ve yeniden şekillendirilmesinden sonra kolların kalın olması oldukça rahatsız edici olabilir.

Kol bölgesinin kalınlığı ve yapılacak işlemleri değerlendirirken; omuz ve sırt yağlanmasının durumu, koltukaltı bölgesinin yağlanma durumu, meme yanlarının ve sutyen hattının yağlanması, ve dirsek sonrasındaki önkol bölgesinin ve el bileklerinin kalınlığı gibi faktörler de değerlendirilmelidir.

Kalın bir sırt, omuz yapısında ince kol da tuhaf görünebilir. Bu gibi durumlarda belki de sırt ve omuz şekillendirmesi-inceltilmesi de de eklenmelidir.

Kol bölgesi kalınlığı çoğunlukla sadece liposuction , yani yağ alma işlemi ile kolaylıkla inceltilebilir. Ancak aşırı fazla deri sarkıklığı bulunan hastalarımızda germe işlemi de eklemek gerekecektir. Kol germe son izi koltukaltı ve dirsek arasında gömlek dikiş hattına benzer yönelimde ve şekilde uzanır.  Hemen herzaman sorunsuz iyileşir. İlk aylarda görünürlüğü fazladır ancak zaman geçtikçe çok daha kibar bir iz haline gelir.

1 hafta kadar kol korsesi giydirilir. Operasyon sonrası kol hareketlerinde kısıtlama yoktur. Sadece aşırı hareketlerden kaçınma istenir. 2 hafta içinde iyileşme tamdır. 1 gece hastane yatışı yeterlidir.

Kol Liposuction Fiyatları

Kol Liposuction fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.