Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Permalip Dudak Silikonu

Dolgun, belirgin ve çekici görünümdeki dudaklar güzelliğin anahtarıdır. Geçici estetik dolgular veya Permalip kalıcı dudak silikonu ile belirgin görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudaklar güzellik ve çekicilik algısında en önemli unsurdur. Dudaklar her zaman dolgun, belirgin ve ön planda olan unsurların başında gelmektedir. Çizgileri keskin, iç tarafı dolgun olmalıdır. Yetersiz görünümdeki dudaklar yüzün genel hattını bozmaktadır.

Daha dolgun dudaklara; estetik dolgu , yağ dolgusu ve silikon protez uygulamaları ile ulaşmak mümkündür.

Permalip silikon; silikon dudak implantıdır. Silikon yapısında olan permalip silikon, kalıcı dudak hacim arttırıcı uygulamadır. Silikonun çeşitli boyları, kalınlıkları ve uzunlukları bulunmaktadır. İsteğe ve dudak yapısına göre boyutlar tercih edilmektedir. Silikon, lokal anestezi altında yapılmaktadır. Dudaklar uyuşturulur ve Dudağın kenarlarından küçük kesiler açılarak silikon dudağa yerleştirilir. Kişinin dudak ölçülerine göre uygulandıkları için yer değiştirme ve kayma problemi yoktur.  Silikon uygulaması basit bir işlem olup ağrı ve sancı oluşturmaz. Yaklaşık 1 saatlik bir işlem süresi vardır. İşlem sonrası yatış gerekmez ve günlük hayata hemen dönülebilmektedir.

Permalip Dudak Silikonu Fiyatları

Permalip Dudak Silikonu fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.