Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Popo Germe

Popo Germe operasyonu daha çok Kalça Germe Ameliyatı olarak bilinmektedir.

Popo Germe operasyonu;  Kişinin fazla kilo kaybı sonrasında formunu kaybetmesi, yaşa bağlı olarak yer çekimi etkisi ile sarkmasının oluşması, doğuştan gelen form bozuklukları ya da kişinin isteğine göre yapılabilmektedir.

Popo Germe operasyonununda; kilo alıp vermeden kaynaklı derinin gevşemesi ile oluşan fazlalık deri, aşırı kilodan kaynaklı yağ dokusunun fazla olan kısımlarının özel cerrahi teknikler ile alınması işlemidir.

Popoda sarkan deri ve yağ dokusu alındıktan sonra geriye kalan doku gerilerek kalçaya yeni bir estetik form kazandırılmaktadır.

Popo Germe operasyonu; sarkan deri  ve poponun fazla yağ dokusu (eğer var ise) alındıktan sonra kalça kemiğinin üstünden açılan kesi estetik dikişi atılarak yapılmaktadır.

Poponuzun görüntüsünden dolayı günlük yaşantınız ve psikolojiniz olumsuz yönde etkileniyor ise istediğiniz görüntüye kavuşmak için popo germe veya kalça germe ameliyatını sizlere önermekteyiz.

Popo Germe operasyonu yaklaşık 3 saat süren genel anestezi altında yapılan cerrahi bir operasyondur.

Kesi atılarak yapılacağı için kalça kemiğinizin hemen üst kısmında çok az bir iz görebilirsiniz. Yalnız bu izlerin zamanla azaldığı hatta bazı deri yapılarında komple gittiği gözlemlenmiştir.

Doku bağları ne kadar kuvvetli ise iyileşme sürecinizde bu oranda hızlı olacaktır. Sigara, alkol kullanımları iyileşme sürecini azaltan kötü alışkanlıklardır.

Spor yapan bir kişide ise doku bağlarının kuvvetli olduğu gözlemlenmiş, iyileşme sürecinin ise çok hızlı olduğu bilinmektedir.

Popo Germe Fiyatları

Popo Germe fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.