Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Popo Protezi

Silikonlar konulduğu yere göre isim almaktadır. Memeye konulduğunda Meme Protezi; Dudağa konulduğunda Dudak Protezi; Popoya konulduğunda ise Popo Protezi olarak isimlendirilir.

Popo Protezi; daha çok dolgun ve yuvarlak şekle sahip olmak isteyen kişilerin tercih sebebidir.

Kişinin diğer bölgelerinde yeteri kadar yağ yok ise ya da aktif olarak spor ile uğraşıyor ise istediği şekle kavuşmak için protez operasyonunu tercih etmektedir.

Protezler uzun ömürlü olup vücuda herhangi bir zararı yoktur. Dünya sağlık örgütünün onay verdiği protez markalarının tercih edilmesi şiddetle tavsiye edilmektedir. Çünkü bu protezlerde olumsuz durumlarla karşılaşma olasılığı neredeyse sıfırdır.

Protez işlemi yaklaşık 1.5 saat  süren genel anestezi altında yapılan cerrahi bir işlemdir. 1 gece hastene yatışı bulunmaktadır.

Operasyon sonrası minimum 2 hafta maksimum 4 hafta giyilmesini istediğimiz özel korseler bulunmaktadır. Bu korseler operasyon sonrası vücudun doğru şekillenmesi için mecburi giyilmesi gereken bir giysidir.

Popo Protezi Fiyatları

Popo Protezi fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.