Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Revizyon Rhinoplasti (Revizyon Burun Estetiği)

Daha önce burun ameliyatı olmuş ancak herhangi bir sebepten dolayı tekrar edilecek ameliyat için kullanılan tanıma Revizyon Rhinoplasti (Revizyon Burun Estetiği) denir.

Revizyon ameliyatı olarak da adlandırılabilir. Adından da anlaşılacağı gibi eski yapılan ileri ve burun oluşan ayıpları revize etmek ve düzeltmek için yapılan bir ameliyattır.

Revizyon Rhinoplasti (Revizyon Burun Estetiği) Ne Zaman Uygulanır?

Genel kabul olarak ilk ameliyat sonrasında burunda eğer düzeltilmesi gereken bir şeyler varsa 6 ay kadar dokuların oturması beklenir. Bazen bu durum 3 ay olabilir bazen de 1 yıl olabilir. Bu mevcut duruma göre değişkenlik gösterir.

İkinci burun ameliyatını sınıflandırmak zordur. Düzeltilmesi gereken durumun boyutları ameliyatın şeklini ve süresini ve büyüklüğünü değiştirir.

Burun ucundaki ve kanatlardaki veya burun sırtındaki küçük bir pürüzden kaburga veya kulak kıkırdağı kullanmayı gerektirecek kadar büyük bir soruna kadar geniş bir yelpaze vardır. Ama gerçekten de tekrar düzeltmenin imkansız olduğu durumlar çok çok nadirdir.

İlk ameliyat sonrası oluşabilecek burun şekline bağlı komplikasyonlar oldukça iyi tanımlanmıştır.

Bunlarla beraber de bu durumların nasıl bir ameliyat ve yol ile düzeltilebileceği de gayet iyi bir şekilde tanımlanmıştır.

Tüm bunlara rağmen bazen üçüncü revizyon ameliyatı ihtimali yine de vardır.

Revizyon Rhinoplasti (Revizyon Burun Estetiği) Fiyatları

Revizyon Rhinoplasti (Revizyon Burun Estetiği) fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.