Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Yüze Liposuction Uygulaması

Liposuction, bölgesel yağlanmalarda kullanılan etkin bir cerrahi yöntemdir. Yüze uygulanan liposuction işlemi de diğer bölgelerimize uygulanan liposuctiona benzemekle beraber daha kolay bir işlemdir. Sebebi ise yüzün yapısı itibariyle yağlanma oranı diğer bölgelere göre daha az olmasıdır. Yüze uygulanan liposuction işlemlerinde kanüller daha ince ve kısadır. Yağ alma süresi de ortalama 45 dakika sürmektedir. Genel itibariyle yüzün gıdı bölgesine ve yanak bölgesine uygulanır. Genel anestezi altında olması tercih sebebidir.

Operasyon sonrası yüze bandaj uygulaması yapılmaktadır. Kanül delikleri genellikle eriyen bantlarla kapatılır ve kimi zaman dikiş almaya gerek kalmamaktadır. Yüzün hassas bir bölge olması sebebiyle ödemler 7 gün içerisinde gitmektedir. Son günlerde yanak bölgesine uygulanan işlemleri duymaktayız, Bişektomi Operasyonu diye adlandırılan bu işlem yüzdeki simanın daha belirgin ve soft görünüm sağlaması sebebiyle tercih sebebidir.

Yüze Liposuction Uygulaması Fiyatları

Yüze Liposuction Uygulaması fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermekte olup uzman hekimimiz ile yapılacak operasyona karar verildikten sonra fiyat bilgisi tarafınıza bildirilmektedir.