Randevu

Randevularınızı iletişim formumuzu doldurarak, bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan alabilirsiniz.

İletişim Numaramız

+90 (505) 692 40 00

Uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 09:00/19:00

Cumartesi-Pazar 10:00/20:00

Kol Estetiği

İnsan vücudundaki en önemli uzuvlarımız dan biri olan kollar estetik duruşun anahtarıdır. Özellikle kıyafet seçimlerinde kadınlar kol bölgesine göre kıyafet seçtikleri istatistiksel olarak kanıtlanmıştır. Yaşlanma, tiroit rahatsızlığı, hareketsizlik, aşırı kilo alıp verme gibi sebeplerle kol bölgemizde sarkma, bollaşma, kırışıklıklar meydana gelebilmektedir.

Bu sebeple kol estetiği önemli bir estetik prosedürlerden birisidir. Koldaki yağ dokusu ve deri yapısına göre operasyon tekniği belirlenmektedir. Kimi zaman sadece liposuction kimi zaman sadece germe ya da her ikisi birlikte uygulanan örnekler bulunmaktadır. Koldaki şekil bozukluklarımeme yapısını, sırt yapısını ve hatta boyun yapısını şekilsel olarak etkileyebilmektedir. Bu sebeple de son zamanlarda kol estetiği yaptıran kişi sayısında artışlar görülmektedir.

Kol Estetiği Fiyatları

Kol Estetiği fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.